O Nákupním centru Géčko

Nákupní centrum Géčko Ostrava otevřelo svoje brány veřejnosti 11. října 2018.

Hned první den se přišlo podívat na nové centrum více jak 13 tisíc zákazníků.

Ostravské Géčko je v pořadí třetím sesterským projektem doplňujícím hypermarket Globus malou nákupní pasáží. Géčko se tak snaží rozšířit nabídku služeb a obchodů v Globusu a zejména přinést podnětné a příjemné nákupní prostředí pro celou rodinu.

K pohodě nakupujících by měly zejména přispět dětské zóny k zabavení nejmenších, tak aby rodiče a prarodiče mohli v klidu nakupovat. Součástí pasáže je interiérové hřiště, herna s pohyblivou podlahou či jiné atrakce pro menší nebo větší děti. Pobyt zákazníků se snažíme zpestřit i sezónními dekoracemi, specialitou je pak foto koutek k pořízení originálních fotografií.

Géčko se snaží podpořit okolní spolky a organizace. Svoje aktivity propojujeme například se základními školami z Poruby a okolí, s hokejovým klubem HC RT Torax Poruba nebo se SKALKA Family Park. V rámci kultury jsme se propojili např. s Komorní scénou Arénou či Národním divadlem moravskoslezským. V neposlední řadě je to i propojení s EUC Klinikou či dřívější podpora Haima Ostrava, z.s., Domov Iris a další.

Rádi bychom naše zákazníky pozvali na toulky po našem okolí, které mají název „Cesty vedou do Géčka“. Stačí si přečíst poutavý příběh hlavních hrdinů a vyjít ven. Užijte si s námi spoustu zábavy nejen při nakupování!

Nákupní centrum provozuje společnost REFLECTA Facility s.r.o., dceřiná společnost REFLECTA Development a.s., která Nákupní centrum Géčko developovala.

Galerie