NC Géčko
MENU  

OBCHODY / MOUNTFIELD

MOUNTFIELD

OTEVÍRACÍ DOBA

Po - Pá: 9:00 -18:00
So - Ne: 9:00 - 17:00

KONTAKT

+420 327 777 111
mountfield@mountfield.cz
www.mountfield.cz

SORTIMENT

Zahradní nábytek a grily
Bazény
Vytápění
Welness
Dílna
Krmivo

Pro krásnější zahrady

Jsme společnost s českými kořeny, která je spjata s tisícovkami českých a slovenských domácností. Historii společnosti Mountfield jsme začali psát v roce 1991 a za dvě desetiletí jsme vyrostli v největšího českého i slovenského prodejce zahradní techniky, zahradního nábytku, bazénů a dalších potřeb pro zahradu. Začínali jsme v s jednou malou prodejnou ve středočeských Mnichovicích a dnes, v České republice i na Slovensku, provozujeme síť 74 vlastních prodejních center. Každé centrum se skládá z prodejny, servisního střediska, bazénového centra a skladového zázemí. Jsme i největší specializovaný prodejce zahradní techniky a bazénů v celé Evropě.

Náš úspěch je založený na široké nabídce kvalitních produktů, kvalitním servisu a službách, které našim zákazníkům šetří jejich čas a energii. Důležitá je pro nás spokojenost našich zákazníků, jejich důvěra a skutečnost, že se k nám do prodejen rádi vrací. Jsme rádi, že jsme partnerem více jak 1,8 miliónu našich stálých zákazníků.

Máme za sebou 27 let poctivé práce a dál chceme stát po boku českých a slovenských majitelů zahrad při jejich práci, ale i odpočinku na jejich zahradách a zahrádkách. Je to pro nás velký závazek do budoucna

AKCE OBCHODU

Mountfield - specialista č.1 pro Vaši zahradu